AI & Data Strateji
AI & Data Strateji
Verimaker Growth

VERIMAKER Growth Marketing ve Teknoloji Ajansı, Yapay Zeka & Veri Odaklı Dijital Stratejiler konularında destek ve danışmanlık veren ileri teknoloji girişimidir. VERIMAKER AI olarak, tüm veri odaklı dijital süreçlerinizi analiz ediyoruz ve şirketinize özel dijital stratejiler belirliyoruz. Yapay Zeka & Veri Odaklı Dijital Stratejileri şirketinize uyarlayarak sizi rekabette öne taşıyoruz.

..Veri Odaklı Growth Marketing Stratejinizi Oluşturuyoruz ve tüm süreçlerinizde yapay zekayı kullanarak süreçleri akıllı hale getiriyoruz.

Growth marketing stratejilerinizi sıfırdan başlayarak oluşturuyoruz ve sizi pazarlama alanında öne çıkarıyoruz.

Verilerinizi analiz ederek, pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz ve sizi rekabette öne çıkarıyoruz.

Pazarlama, veri ve yazılım ile ilgili tüm teknoloji altyapılarınızı oluşturuyoruz ve sizi teknolojide öne çıkarıyoruz.

Web mobil app uygulama stratejilerinizi belirliyoruz ve tüm yazılım altyapılarınızı kuruyoruz.

Dijital pazarlama, içerik pazarlama gibi tüm dijital süreçlerinizi yönetiyoruz.

Verimaker Growth

VERIMAKER AI Yapay zeka & veri odaklı dijital stratejiler, dijital dönüşüm, dijital pazarlama teknolojileri, bulut bilişim, IoT nesnelerin interneti, web-app yazılım uygulama, veri altyapısı kurma ve yönetme alanlarında uzmanlaşmış bir ileri teknoloji şirketidir. Yapay zeka ve veri teknolojileri çağımızın en önemli teknolojik gelişmeleridir ve bu teknolojiler tüm sektörleri değiştirecektir. Yapay zeka & dijital dönüşüm alanlarına yatırım yapan şirketler değişime ayak uyduracak ve gelecekte var olacaktır. VERIMAKER AI sahip olduğu yapay zeka ve veri teknolojilerini ve know-how bilgi birikimini; hizmet verdiği tüm müşterilerine sunarak; hizmet verdiği firmalara destek vermektedir.


Marketing Strategy..

VERIMAKER AI şirketi, yapay zeka destekli veri analizi ve dijital strateji hizmetlerinin yanında, bulut bilişim teknolojileri, IoT Nesnelerin İnterneti, web-app yazılım sistemleri, veri altyapısı kurma ve dijital dönüşüm konularında da firmalara destek vermekte ve teknoloji altyapısı kurmaktadır. Günümüzde yapay zeka ile birlikte; büyük veri analizi de oldukça önemli bir yer almıştır ve büyük veri analizinin önemi, verilerin katlanarak artmasıyla çok daha ön plana çıkmıştır. VERIMAKER AI büyük verilerin analiz edilmesi konusunda da çok önemli bilgi birikimine sahiptir ve veri analizinin her aşamasında sahip olduğu deneyimleri iş ortaklarına aktararak; beraber çalıştığı iş ortaklarının verimliliklerini artırmayı kendine amaç edinmiştir.

Data Stratejisi Nedir?

Veri Stratejisi, birlikte üst düzey hedeflere ulaşmak için veriyi ana  karar noktasına yerleştirmeyi ifade eder. Bu yaklaşım, verileri rekabet avantajı için kullanmaya ve kurumsal hedefleri desteklemeye yönelik iş planlarını içerir. Karar verme ve faaliyetleri veri varlıkları etrafında hizalamak için böyle bir plana sahip olmak onu paha biçilmez kılıyor. Veri Stratejisi, İş Stratejisinin doğasında bulunan veri ihtiyaçlarının anlaşılmasını gerektirir. 

AI Stratejisi Nedir?

Yapay zeka (AI), internetin iş yapma şeklimizi tamamen değiştirdiği şekilde, şu anda her işi dönüştürme potansiyeline sahiptir. Daha akıllı ürün ve hizmetlerden daha iyi iş kararlarına ve optimize edilmiş, hatta otomatikleştirilmiş ve iş süreçlerine kadar, AI neredeyse her şeyi değiştirme gücüne sahiptir. Yapay zekanın dönüştürücü gücünden yararlanmayan işletmeler geride kalma riskiyle karşı karşıyadır.

Veri Stratejisi ve (AI) Yapay Zeka

Veri stratejisi: Yapay zeka stratejiniz, kapsamlı ve güncel bir veri stratejisi ile desteklenmelidir. Sonuçta, AI veri olmadan çalışmıyor. Dolayısıyla, veri stratejinize bakmayalı uzun zaman olduysa, şimdi onu tekrar gözden geçirmenin tam zamanı. AI önceliklerinizin veri stratejinizin belirli alanlarını etkileyeceğini veya değiştireceğini görebilirsiniz.

Basit bir ifadeyle veri stratejisi, şirketin misyon ve vizyon beyanı etrafındaki verilerden önemli iş içgörüleri elde etmemizi sağlayan çerçeve veya yol haritasıdır. Hangi kuruluşların önemli iş sorularının çözümünü aldığına ve ilerlemeleri gereken yönü aldığına bağlı olarak. Ancak içgörü ve çözüm elde etmek yalnızca ağacın meyveleridir, kök düzeyinde bir veri stratejisi, verilerin bir kuruluşta veya şirkette nasıl toplanacağını, depolanacağını, kullanılacağını, yönetileceğini ve paylaşılacağını tanımlar.

Verimaker AI & Digital Growth olarak veri altyapılarını kuruyoruz ve bu konuda size danışmanlık sağlıyoruz. Tüm Veri ve AI alanlarında projelerinizi hayata geçiriyoruz ve yönetiyoruz. Projeye başlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Biz, “Verimaker Digital Growth” olarak bilgi birikiminin önemine inanıyoruz ve bir kuruluşun en değerli varlığı bilgi aktarımı olduğuna inanıyoruz. Ve biz her zaman sahip olduğumuz bilgi birikimini müşterilerimize aktararak; onların başarılı olup rekabette öne çıkmasını sağlıyoruz.

Verimaker ve Ebarista Lab eXperience olarak, şimdiye kadar 100’den fazla e-ticaret firmasına destek verdik ve 250’den fazla firmaya dijital danışmanlık hizmeti sağladık. 20 yılın üstünde bir sektör deneyimine sahibiz ve 5 Start-up şirketinin iş geliştirmesine destek olduk ve tasarım, reklam, pazarlama gibi önemli süreçlerini yönettik. İstanbul, Ankara, Berlin, San Francisco ve Londra gibi girişimciliğin, teknolojinin kalbinin attığı tüm lokasyonlarda bağlantılarımız var. Sahip olduğumuz tüm bu bilgi birikimlerini ve bağlantılarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Verimaker Creative Growth

VERIMAKER “Veri Odaklı Creative Growth Marketing” Stratejisi sunan “Yaratıcı Pazarlama Teknoloji” ajansıdır. Verimaker, veri odaklı pazarlama stratejilerini tüm ürün ve hizmetlerinize uygulayarak satışlarınızı artırmanıza ve hizmetlerinizin görünür olmasına destek vermeyi hedefler. Verimaker, “Dijital Strateji & Pazarlama” konularında danışmanlık veren ileri yaratıcı pazarlama teknoloji girişimidir. VERIMAKER AI olarak, yapay zeka & veri teknolojileri de kullanarak; tüm süreçlerinizi analiz ediyoruz ve şirketinize özel veri odaklı pazarlama stratejileri belirliyoruz. Veri Odaklı Yaratıcı Pazarlama ve Dijital Stratejileri şirketinize uyarlayarak sizi rekabette öne taşıyoruz.

 

Growth marketing stratejilerinizi sıfırdan başlayarak oluşturuyoruz ve sizi pazarlama alanında öne çıkarıyoruz.

Verilerinizi analiz ederek, pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz ve sizi rekabette öne çıkarıyoruz.

Pazarlama, veri ve yazılım ile ilgili tüm teknoloji altyapılarınızı oluşturuyoruz ve sizi teknolojide öne çıkarıyoruz.

Bilginin Gücüne İnanıyoruz..

Biz, “Verimaker Digital Growth” olarak bilgi birikiminin önemine inanıyoruz ve bir kuruluşun en değerli varlığı bilgi aktarımı olduğuna inanıyoruz. Ve biz her zaman sahip olduğumuz bilgi birikimini müşterilerimize aktararak; onların başarılı olup rekabette öne çıkmasını sağlıyoruz.

Ebarista Lab eXperience olarak, şimdiye kadar 100’den fazla e-ticaret firmasına destek verdik ve 250’den fazla firmaya dijital danışmanlık hizmeti sağladık. 20 yılın üstünde bir sektör deneyimine sahibiz ve 5 Start-up şirketinin iş geliştirmesine destek olduk ve tasarım, reklam, pazarlama gibi önemli süreçlerini yönettik. İstanbul, Ankara, Berlin, San Francisco ve Londra gibi girişimciliğin, teknolojinin kalbinin attığı tüm lokasyonlarda bağlantılarımız var. Sahip olduğumuz tüm bu bilgi birikimlerini ve bağlantılarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

E-Ticaret Stratejisi

Tüm growth marketing stratejilerinizi belirliyoruz.

Veri Stratejisi

Verilerinizi analiz ederek sizin için stratejiler belirliyoruz.

Marka Stratejisi

Marka stratejilerinizi oluşturuyoruz ve yönetiyoruz.

Yaratıcı Pazarlama

Yaratıcı pazarlama stratejileri oluşturuyoruz ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya stratejilerinizi kuruyor ve yönetiyoruz.

İçerik Stratejisi

Markanız ve ürünleriniz için içerik stratejileri oluşturuyoruz.

20+ Yıl Bilgi Birikimine Sahibiz.

Verimaker Digital Growth
..
İstanbul
Ankara
Berlin
Londra
San Francisco
Los Angeles

VERIMAKER “Veri Odaklı Creative Growth Marketing” Stratejisi sunan “Yaratıcı Pazarlama Teknoloji” ajansıdır. Verimaker, veri odaklı pazarlama stratejilerini tüm ürün ve hizmetlerinize uygulayarak satışlarınızı artırmanıza ve hizmetlerinizin görünür olmasına destek vermeyi hedefler.

Verimaker Digital Growth olarak, 360° derece veri stratejinizi oluşturuyoruz. eLab Atölye’de deneyimli veri stratejistleri ve veri yöneticileri yer alıyor ve projenizi, uçtan uca 360° derece analiz ederek; gerekli ihtiyaçları belirliyoruz. 

Verimaker Growth olarak 360° derece teknoloji altyapı stratejinizi oluşturuyoruz. eLab Atölye’de yazılımcılar, girişimciler ve growth marketing stratejistleri yer alıyor ve projenizi, uçtan uca 360° derece analiz ederek; gerekli ihtiyaçları belirliyoruz. Sonrasında ise, tüm belirlenen ihtiyaçlara yönelik stratejiler oluşturuluyor ve uygulama sürecine geçiyoruz.

Bizimle iletişim kurmak için formu doldurup gönderin.

Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz.