Veri Stratejisi Oluşturma

Veri Odaklı Growth Marketing Stratejinizi Oluşturuyoruz..

Veri süreçlerinizi 360° yönetiyoruz

Verimaker Digital Growth olarak, 360° derece veri stratejinizi oluşturuyoruz. eLab Atölye’de deneyimli veri stratejistleri ve veri yöneticileri yer alıyor ve projenizi, uçtan uca 360° derece analiz ederek; gerekli ihtiyaçları belirliyoruz. Sonrasında ise, tüm belirlenen ihtiyaçlara yönelik stratejiler oluşturuluyor ve uygulama sürecine geçiyoruz.

01
Veri Stratejisi Oluşturma ve Yönetme

Veri stratejisi oluşturma ve yönetim süreçlerinizi 360 derece oluşturuyoruz ve sizin için tüm süreçleri yönetiyoruz.

02
Veri Altyapısı Kurma ve Yönetme

Markanız için ihtiyaç duyacağınız tüm veri altyapısı süreçlerini size özel oluşturuyoruz ve yönetiyoruz.

03
Yapay Zeka Destekli Veri Analizi

Yapay zeka destekli veri analizi stratejilerinizi oluşturuyoruz. Tüm teknoloji süreçlerinizi planlıyoruz.

Veri Danışmanlığı Nedir?

Geçmişte, veriler genellikle bir teknoloji projesinin yalnızca bir yönü olarak görülüyordu ve kurumsal bir varlık olarak görülmüyordu. Bugün birçok yönetici ve veri uzmanı, veriyle ilgili faaliyetler için bir temel olarak bir veri stratejisi talep etmektedir, ancak çoğu zaman bir veri stratejisinin ne olduğu ve neyi içermesi gerektiği konusunda net bir anlayıştan yoksundurlar. Literatürdeki mevcut birkaç tanım, veri stratejilerinin iş stratejisiyle yakından bağlantılı olduğunu vurgular ve veri varlıklarının yönetimi için tutarlı bir yaklaşım tanımlar:

Bir veri stratejisi […] “verinin iş stratejisini nasıl etkinleştireceğini ve ilham vereceğini ifade eden merkezi, entegre bir kavramdır.” (MIT CISR Data Board 2018)

“Bir veri stratejisi, bilgiyi rekabet avantajı sağlamak ve kurumsal hedefleri desteklemek için kullanmak için iş planlarını içermelidir. Veri stratejisi, iş stratejisinin doğasında bulunan veri ihtiyaçlarının anlaşılmasından gelmelidir: kuruluşun hangi verilere ihtiyacı var, verileri nasıl alacak, nasıl alacak? onu yönetecek ve zaman içinde güvenilirliğini ve bunu nasıl kullanacağını garanti edecek.” (DAMA 2017)

“Bir kuruluşun bilgi varlıklarını organize etmek, yönetmek, analiz etmek ve dağıtmak için endüstriler ve veri olgunluk seviyeleri arasında uygulanabilecek tutarlı bir strateji.” (DalleMule ve Davenport, 2018)

Veri Stratejisi Verinin Gücünün Kilidini Açmaya Yardımcı Olur. Bugün, verinin değeri iyi anlaşılmıştır. Çoğu kuruluş, verileri çeşitli ticari faaliyetlerin bir yan ürünü olarak görmek yerine, onun değerli bir kaynak olduğunu anlar. Ancak bu değerin kilidini açmak zor olabilir. Kuruluşlar, “Büyük veri nedir?” sorusuna nasıl cevap vereceklerini bilemeyebilirler. Ayrıca hangi verileri toplayacaklarını veya nasıl etkili bir şekilde yakalayacaklarını anlayamayabilirler. Verileri topladıktan sonra, onu yararlı bir forma dönüştürme, kuruluş genelinde paylaşma ve ondan içgörüler elde etme zorluğuyla da karşı karşıya kalırlar. Bir veri stratejisi, çalışanlara bunların nasıl yapılacağı konusunda rehberlik eder ve kuruluş genelindeki kişilerin bunu tutarlı bir şekilde yapmasını sağlamaya yardımcı olur.

Verimaker Creative Growth

VERIMAKER “Veri Odaklı Creative Growth Marketing” Stratejisi sunan “Yaratıcı Pazarlama Teknoloji” ajansıdır. Verimaker, veri odaklı pazarlama stratejilerini tüm ürün ve hizmetlerinize uygulayarak satışlarınızı artırmanıza ve hizmetlerinizin görünür olmasına destek vermeyi hedefler. Verimaker, “Dijital Strateji & Pazarlama” konularında danışmanlık veren ileri yaratıcı pazarlama teknoloji girişimidir. VERIMAKER AI olarak, yapay zeka & veri teknolojileri de kullanarak; tüm süreçlerinizi analiz ediyoruz ve şirketinize özel veri odaklı pazarlama stratejileri belirliyoruz. Veri Odaklı Yaratıcı Pazarlama ve Dijital Stratejileri şirketinize uyarlayarak sizi rekabette öne taşıyoruz.

 

Growth marketing stratejilerinizi sıfırdan başlayarak oluşturuyoruz ve sizi pazarlama alanında öne çıkarıyoruz.

Verilerinizi analiz ederek, pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz ve sizi rekabette öne çıkarıyoruz.

Pazarlama, veri ve yazılım ile ilgili tüm teknoloji altyapılarınızı oluşturuyoruz ve sizi teknolojide öne çıkarıyoruz.

Veri Stratejisi ve AI Danışmanlığı

Veri stratejisi: Yapay zeka stratejiniz, kapsamlı ve güncel bir veri stratejisi ile desteklenmelidir. Sonuçta, AI veri olmadan çalışmıyor. Dolayısıyla, veri stratejinize bakmayalı uzun zaman olduysa, şimdi onu tekrar gözden geçirmenin tam zamanı. AI önceliklerinizin veri stratejinizin belirli alanlarını etkileyeceğini veya değiştireceğini görebilirsiniz.

Basit bir ifadeyle veri stratejisi, şirketin misyon ve vizyon beyanı etrafındaki verilerden önemli iş içgörüleri elde etmemizi sağlayan çerçeve veya yol haritasıdır. Hangi kuruluşların önemli iş sorularının çözümünü aldığına ve ilerlemeleri gereken yönü aldığına bağlı olarak. Ancak içgörü ve çözüm elde etmek yalnızca ağacın meyveleridir, kök düzeyinde bir veri stratejisi, verilerin bir kuruluşta veya şirkette nasıl toplanacağını, depolanacağını, kullanılacağını, yönetileceğini ve paylaşılacağını tanımlar.

Verimaker AI & Digital Growth olarak veri altyapılarını kuruyoruz ve bu konuda size danışmanlık sağlıyoruz. Tüm Veri ve AI alanlarında projelerinizi hayata geçiriyoruz ve yönetiyoruz. Projeye başlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Biz, “Verimaker Digital Growth” olarak bilgi birikiminin önemine inanıyoruz ve bir kuruluşun en değerli varlığı bilgi aktarımı olduğuna inanıyoruz. Ve biz her zaman sahip olduğumuz bilgi birikimini müşterilerimize aktararak; onların başarılı olup rekabette öne çıkmasını sağlıyoruz.

Verimaker ve Ebarista Lab eXperience olarak, şimdiye kadar 100’den fazla e-ticaret firmasına destek verdik ve 250’den fazla firmaya dijital danışmanlık hizmeti sağladık. 20 yılın üstünde bir sektör deneyimine sahibiz ve 5 Start-up şirketinin iş geliştirmesine destek olduk ve tasarım, reklam, pazarlama gibi önemli süreçlerini yönettik. İstanbul, Ankara, Berlin, San Francisco ve Londra gibi girişimciliğin, teknolojinin kalbinin attığı tüm lokasyonlarda bağlantılarımız var. Sahip olduğumuz tüm bu bilgi birikimlerini ve bağlantılarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

İbrahim Ö.
Armeda Inc.

Verimaker Dijital Growth, veri odaklı dijital stratejiler kurma konusunda oldukça yetenekli ve uzun süren çalışmalarımızda, tüm süreçlerimizi Verimaker’la başarıyla tamamladık!

Faruk Ç.
Data Strategy Inc.

Verimaker Digital Growth’la birlikte, veri analizi ve veriye odaklı dijital stratejiler kurma konularında birlikte çalıştık ve çok önemli projeleri birlikte başardık.

Merve M.
Digital Marketing Manager
Günümüzde sosyal medya ve dijital mecralar oldukça önemli hale geldi ve markaların kendilerini ve ürünlerini modern mecralarda göstermeleri gerekiyor. Verimaker Digital bizi modern kanallara taşıdı ve bu sayede markamızı kullanıcılarla buluşturduk.
Ezgi G.
Marketing Manager

Verimaker Growth Marketing Agency, pazarlama stratejilerimizi sıfırdan oluşturmamıza yardımcı oldu ve tüm süreçlerimizi çok profesyonel bir şekilde yönetti. İyi bir pazarlama altyapısı ile satışlarımızı artırdık.

Growth marketing stratejilerinizi sıfırdan başlayarak oluşturuyoruz ve sizi pazarlama alanında öne çıkarıyoruz.

Verilerinizi analiz ederek, pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz ve sizi rekabette öne çıkarıyoruz.

Pazarlama, veri ve yazılım ile ilgili tüm teknoloji altyapılarınızı oluşturuyoruz ve sizi teknolojide öne çıkarıyoruz.

Web mobil app uygulama stratejilerinizi belirliyoruz ve tüm yazılım altyapılarınızı kuruyoruz.

Dijital pazarlama, içerik pazarlama gibi tüm dijital süreçlerinizi yönetiyoruz.

VERIMAKER “Veri Odaklı Creative Growth Marketing” Stratejisi sunan “Yaratıcı Pazarlama Teknoloji” ajansıdır. Verimaker, veri odaklı pazarlama stratejilerini tüm ürün ve hizmetlerinize uygulayarak satışlarınızı artırmanıza ve hizmetlerinizin görünür olmasına destek vermeyi hedefler.

Verimaker Digital Growth olarak, 360° derece veri stratejinizi oluşturuyoruz. eLab Atölye’de deneyimli veri stratejistleri ve veri yöneticileri yer alıyor ve projenizi, uçtan uca 360° derece analiz ederek; gerekli ihtiyaçları belirliyoruz. 

Verimaker Growth olarak 360° derece teknoloji altyapı stratejinizi oluşturuyoruz. eLab Atölye’de yazılımcılar, girişimciler ve growth marketing stratejistleri yer alıyor ve projenizi, uçtan uca 360° derece analiz ederek; gerekli ihtiyaçları belirliyoruz. Sonrasında ise, tüm belirlenen ihtiyaçlara yönelik stratejiler oluşturuluyor ve uygulama sürecine geçiyoruz.

20+ Yıl Bilgi Birikimine Sahibiz.

Verimaker Digital Growth
..
İstanbul
Ankara
Berlin
Londra
San Francisco
Los Angeles
E-Ticaret Stratejisi

Tüm growth marketing stratejilerinizi belirliyoruz.

Veri Stratejisi

Verilerinizi analiz ederek sizin için stratejiler belirliyoruz.

Marka Stratejisi

Marka stratejilerinizi oluşturuyoruz ve yönetiyoruz.

Yaratıcı Pazarlama

Yaratıcı pazarlama stratejileri oluşturuyoruz ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya stratejilerinizi kuruyor ve yönetiyoruz.

İçerik Stratejisi

Markanız ve ürünleriniz için içerik stratejileri oluşturuyoruz.

Bizimle iletişim kurmak için formu doldurup gönderin.

Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz.